0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NUOBESTY Јасно Пластика Етикета Носители Пластични Знак Етикета Држачот за Жица Полица Малопродажната Цена на Етикетата, Стока Знак Екранот Држачот за Супермаркет Пр?

NUOBESTY Јасно Пластика Етикета Носители Пластични Знак Етикета Држачот за Жица Полица Малопродажната Цена на Етикетата,

DEN 1915.20
Това е достапна

Износот

Се користи за знак на рек, етикета екранот багажник, клип, пол, цената.Овие цена тагови се погодни за употреба во супермаркети и продавници.Вие едноставно можете да го држи ги на полица и да работат на нив лесно, без никакви други алатки.Изработени од ПВЦ пластични, и не е лесно да, лесно да се стега, многу погодно за секојдневна употреба.Клипови со еластична бендови лесно можат да бидат исечени на полица, а потоа ставени на етикетата во предниот дел на производот, совршен за прикажување на вашите производи.Опис 30 пластични стои, доволно за употреба во продавници или пазари.Пластични етикета решетката е погодна за пазарната цена на екранот, идентификација на производот екранот и текст за рекламирање, со јасни изглед и добар визуелен ефект.Карактеристики - Боја : бела.- Материјал : ПВЦ.- Големина : Прибл. 6 x 4. 2 x 2 см.- Изработени од ПВЦ пластични, и не е лесно да, лесно да клип и да ги отстраните, многу удобен за вашата секојдневна употреба.- Овие цена тагови се погодни за употреба во супермаркети и продавници.- Едноставно држи ги на полица и да работат на нив, без никакви други алатки.- Клипови со еластична бендови лесно можат да бидат исечени на полица, а потоа ставени на етикетата во предниот дел на производот, совршен за прикажување на вашите производи.- Се користи за знак на рек, етикета екранот багажник, клип, пол, цената.Топло совети : Почитувани купувачи, поради осветлување ефект, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, не може да биде малку боја и големина разлики помеѓу слики и реални објекти.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодарам многу!Пакет Вклучувајќи го и 30 x знак на сопствениците.

За стоката

Слична стока во категоријата