0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Воздухот Duster, Може да Воздух, Прашина Исклучување, Компримиран Воздух, Duster, Чистење Duster, за Еднократна употреба Чистење Duster 10 мл. Контејнери - 1 Може Да Се

Воздухот Duster, Може да Воздух, Прашина Исклучување, Компримиран Воздух, Duster, Чистење Duster, за Еднократна

DEN 1439.76
Това е достапна

Износот

10oz.Лименки - Големината на Пакувањето Варијации - 1 Може, 2 Конзерви, или 12 Лименки (1 предмет) - 1 МОЖЕ да се.Направени Во САД, Не-Токсични и Не Bitternt, БЕЗ Непријатни Мириси Или Остатоци Лево На Површината.Ги Отстранува Прашината Од Е Тешко Да Се Постигне Места.Испорача Прецизни Експлозии На Воздухот Со Вклучени Пластични Продолжување Цевка.Експлодирам Чисти Прашина Со Постојан Прилив На Sterilized Воздухот, Суштински Чистење Алатка За Сите Ваши Скапа Опрема. 100% Озонската Безбедно, Може Да Се Рециклираат Кога Се Празни.Откријте Разликата Експлодирам Може Да Направи За Вашиот Секојдневен Чистење На Домот За Деликатна Прашина Работни Места Во Тешко Да Се Постигне Места, Да Ги Задржи Вашите Пожар Прашина Слободни & Работи Правилно.Ова е бренд на доверба за да се ослободи од прашина!Чисти сите оние тесни места на вашите ВРЕДНИ ЕЛЕКТРОНИКА без случајно оштетување на нив.Продолжи животот на вашиот : Компјутер, Тастатура, Биро Врвот на Камерата, Камерата Леќи, Печатач, Факс Машина, Копир, Xbox, мобилен телефон, Лабораториска Опрема, ТВ, ВИДЕО, Typewriter, Лаптоп, Blue Ray и нежни области во тешко да се постигне места, без да предизвика нив да се скрши.Се препорачува за чувствително и важно работни места : Лустери, Кристална, Стакло, Месинг, Прозорец Ролетни, колекционерски предмети, Пожар, Вентилатор, Вакуум, Стерео, Часовници, Часовници, Електрично Жилети.Корисна за ХОБИ, користете Прашина надвор да се грижи за вашето : машина за Шиење, Телескоп, Нежен Занает Модели, Фигурини, Скапи Музички инструменти, Аудио Опрема Одржување на вашиот СПОРТСКА ОПРЕМА препорачува за : Rollerblades, Риболов, Чамци Чува во ГАРАЖА за : Workbenches, алат, автомобил, но Употреба Прашина Исклучено да се направи прашина оди си!.

За стоката

Слична стока во категоријата