0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Универзална Јасно Laminating Пошта, 3 Мили, 9 x 11 1/2, 25/Pack (84620)

Универзална Јасно Laminating Пошта, 3 Мили, 9 x 11 1/2, 25/Pack (84620)

DEN 232.32
Това е достапна

Износот

Отпорен на екстремни температури, течни пенетрација и грубото ракување.Обврзници и да картичка акции, инк-џет и други porous хартија со мала до средна мастило покриеност.Јасно.Јасно Laminating Пошта, 3 мили, 9 x 11 1/2, 25/Пакет.

За стоката

Слична стока во категоријата