0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мон Готвач Виножито Кристал Нокти Датотека во Црно Кадифе Торбичка | чешка Калено Стакло, цел Живот Гарантирањето, Рачно Изработени во Бохемија (чешка Република)

Мон Готвач Виножито Кристал Нокти Датотека во Црно Кадифе Торбичка | чешка Калено Стакло, цел Живот Гарантирањето,

DEN 189.36
Това е достапна

Износот

ДОБРО ЗДРАВЈЕ НА ВАШИТЕ НОКТИ : Придонесува за добро здравје на вашите нокти преку спречување на разделување и кршење.ПРИЈАТЕЛ НА НОКТИ : Кадифе се изедначи површината е пријател на ноктите и кутикулите.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ефикасно поднесување површината овозможува прецизност shaping.Секоја датотека доаѓа со доживотна гаранција која покрива поднесување површината.EXTREMLY ТРАЈНИ на : 198 Mpa stong чешка-калено стакло е тешко носи и изграден за да трае.Рачно изработени : Секој нокти датотека е рачно изработени во чешка Република.Мон Готвач Боја Кристал Помине File Quality прашања.И тоа е она што ќе најдете во секој елемент на овие прекрасни кристали нокти датотеки што се зачува квалитетот каде што е најзначајно – во вашите нокти.Сјајни чешка стакло е умерен за дополнителна издржливост и кристално нокти датотека доаѓа со доживотна гаранција и ефективна крупни поднесување површината за екстра-прецизност shaping.Изграден да трае, калено twice There е калење метод кој има револуција во индустријата, и тоа еволуираше од чешка техники кои трансформира производство на кристал нокти датотеки.Ние се користат овие земјата кршење практики за да се обезбеди нашите датотеки не се деградира во квалитетот во текот на годините, стои до честа употреба.Направена од најтврдокорните чешка стакло легури, ова нокти датотека е познат по својата издржливост.Нашите двојно калење процес множи ефект, што ги прави уште посилни и што ќе ви овозможи да се грижи за вашите нокти со леснотија за идните генерации.Практичен, но luxurious Hygiene прашања колку што издржливост, и поради оваа причина секоја од нашите датотеки доаѓа во заштитен црна торбичка.Датотеката е димензии се : 135 mm подолг од 2 мм thick The квалитетот на овој нокти датотека гарантира дека ќе биде ценет како додаток на вашиот toiletry торба за годините што доаѓаат.

За стоката

Слична стока во категоријата