0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Shineweb 3Pcs Паста за заби Изстискване Стоматолошки Крем Фармацевт Дете Паста за заби Фармацевт Кујна Бања Декорација Бела

Shineweb 3Pcs Паста за заби Изстискване Стоматолошки Крем Фармацевт Дете Паста за заби Фармацевт Кујна Бања Декорација

DEN 948.00
Това е достапна

Износот

Не можете да користите само тоа да притисне паста за заби, но исто така да го користите да се притисне крем цевка, чистење пена или други предмети.Таа е погодна за сите паста за заби цевки.Тоа е одличен помошник за вашата бања и да ги зачувате вашите време кога паста за заби станува снема.Овој креативен пронајдок може да ви помогне да се избегне губењето на.Паста за заби фармацевт може да остане настрана од нередот и бактерии, Здрав начин на живот го прави вашиот живот подобар.На концизен стил и не-контактирајте со паста за заби фармацевт го одликува вашата бања.Одговара за Кујна, Бања, Тоалет и сл.Спецификации : Вие не само што може да го користите за да се притисне паста за заби, но исто така да го користите да се притисне крем цевка, чистење пена или други предмети.Таа е погодна за сите паста за заби цевки.Тоа е одличен помошник за вашата бања и да ги зачувате вашите време кога паста за заби станува снема.Овој креативен пронајдок може да ви помогне да се избегне губењето на.Точка Име : Паста за заби Изстискване Материјал : ABS Карактеристики : Дома Decoc, Заштеда на Време, Паста за заби Изстискване Должина : 1.5 cm/0.59", Ширина : 4.6 cm/1.81" (Прибл.) Должина : 1.5 cm/0.59", Ширина : 5.7 cm/2.24" (Прибл.) Должина : 1.7 cm/0.69", Ширина : 6.7 cm/2.64" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 3 x Паста за заби Squeezers.

За стоката

Слична стока во категоријата