0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Елката Кал Лигите Китови Миризливи Стрес Глина Мил Играчка За Божиќ Подарок

Елката Кал Лигите Китови Миризливи Стрес Глина Мил Играчка За Божиќ Подарок

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

【TOPUNDER】✿❊❖TOPUNDER е посветена на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите. ❖Употреба налепници за да го залепите постојано да се отстрани прашина, или да користите малку сапун за перење тоа за неколку минути и нечистотија измиете.✿❊❖Ве молиме почекајте трпеливо и верувам дека производот е совршен. ❖ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ.Мали делови.Не се држи до твоите раце, супер еластичен, кога се суши и ја стврднува калта останува лесни, магијата глина трае 24 часа за целосно да се зацврстуваат.Ние ќе се фокусираме на продажба на високо-квалитетни трговец со разумна цена ❤ЧИСТЕЊЕ СОВЕТИ❤ ❖На TPR играчка тело е да се избегне на валкано, ве молиме да направите вашите раце суви и чисти кога ќе се игра, но ако тоа е валкана можете да го користите памук брис навлажнета со навлажнувачки емулзија или Алкохол за да ги исклучите дамки. ✿❊❖Спаси 6% кога ќе купите 2 предмети . ❤ЗАБЕЛЕШКА❤ ❖Тие не се за јадење.5*5cm ❤Пакет❤ ❖1 компјутер Играчка.01 киви проценти јас море 1doller oobleck лубеницата squishie оди кроасан елф сјај-in-the-dark hacer d0pe гел instagram прдеж тоа 7oz ediable тост glitzi poops iceburg пораст squishes 99 колекции воздухот ув gooey 4 еден smore поставува продавница торба caticorn сјајот xl uincorn.у менито што се користи млеко автомобил 12 возрасни фокс рекет лабораторија суши галакси претходно направени squooshems 10inch д-р 3lb претходна направени macaron сирена патка inicorn icecream боксер пчела yltimate ретки був 60pcs мрежа 40 yummiibear icee зоолошката градина овци 0.голем scifi dingding када gack шепа puddy 90 dq купот на лигите одлуки за џвакање natwhal 6 crazslimy narhwal 32 natgeo l lamma кул полето печат oosh sci fi влажни etable масти ублажување на парчиња flome escenery barf 80 стр лошо динг додатоци 8 копче dluffy де создателот околија nums јајца нето грешка heghog чај poopsy s желе коцка matalic lg humungous најдобри машина за ноќта на вештерките ooey милениче 500 3lbs луди уметност 25 nomnom goop ram меморија 5d strwberry mernaid око човек мини clicky помфрит lps материјали случај.

За стоката

Слична стока во категоријата