0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Силиконски Нога Sock, Навлажнувачки Нога Заштитник Чорапи 1Pair Анти-триење Обновливи за Омекнување(S)

Силиконски Нога Sock, Навлажнувачки Нога Заштитник Чорапи 1Pair Анти-триење Обновливи за Омекнување(S)

DEN 232.56
Това е достапна

Износот

ПРЕМИУМ СИЛИКОНИ -Силиконска нога чорапи може да се спречи / plantar fasciitis и metatarsalgia, corns calluses и bunions и блистер.АНТИ ТРИЕЊЕ -Заштита на пети и анти триење, омекнување мртвите кожата, подобрување на груба кожа.ОБНОВЛИВИ РАКА -Еднократно, рака мие со топла вода и сапун, а потоа се исуши.НОСИ ПОД ЧОРАПИ -Може да се носи под или над чорапи, или со боси нозе.ПОПУШТАТ ПРЕВЕНЦИЈА-Погодна за пешачење попуштат превенција, заштита на кожата против пилинг и пукаат.Опис : Дали сакате да имате еден пар на убави нозе?Тоа е вреди да се има.Целосна должина чорапи изработени од силикон е мека и удобна, тоа завиткани ногата од пети до пета.Тоа е белење, навлажнувачки, анти триење, спречување на попуштат, и други функции.Карактеристики : 1. Силиконски нога чорапи може да се спречи / plantar fasciitis и metatarsalgia, corns calluses и bunions и блистер.2. Погоден за нога попуштат превенција, заштита на кожата против пилинг и пукаат.3. Заштита на пети и анти триење, омекнување мртвите кожата, подобрување на груба кожа.4. Може да се носи под или над чорапи, или со боси нозе. 5. Еднократно, рака мие со топла вода и сапун, а потоа се исуши.Карактеристики : Материјал : Silicone Color : White Length : 21cm / 8.3 инчен (L), 19cm / 7.5 инчен (S)Количина : 1 Pair Type : Силикони Нога Sock Функција : Заштита на Нога Пакетот Вклучува : 1 Пар Силикони Нога Socks Notes : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

За стоката

Слична стока во категоријата