0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OTCEO Mouse Pad, Круг Mandala Глувчето Мат, Симпатична Глувчето Подлога со Дизајн, Не се Лизга Гумени База Mousepad,Водоотпорен Канцеларија Mouse Pad, Мала Големина-Бел Мермер се Згол?

OTCEO Mouse Pad, Круг Mandala Глувчето Мат, Симпатична Глувчето Подлога со Дизајн, Не се Лизга Гумени База Mousepad,Водоотпорен

DEN 95.76
Това е достапна

Износот

Димензија : 7.9 x 7.9 x 0,1 инчи (L*W*H); Тежина : 52g / 1.86 оз.Површината на mouse pad е Одраз mutispandex, имаат директна сончева светлина ќе се рефлектираат светлина, се чини дека да се биде многу светла, не е мрачна.Дизајнот е постојан и тоа ќе не кора се исклучи или да го избрише off.Дизајниран со сублимација на бои со термички трансфер на бои да се направи за долго-траен печати.На Водоотпорен слој го спречува оштетување од истури пијалоци или други несреќи.Mouse pad се направени од издржлив отпорни на топлина полиестер ткаенини врвот.Многу добар материјал.Поткрепени со гума, neoprene не се лизга подлога, го задржува mouse pad од лизгање.На stitched рабови се спречи протриване и да се заштитат од површината пилинг.Тоа е убава уникатен подарок, како домашен или како канцеларија за дарот и, се разбира почитувани присутни за секого.Овој висок квалитет mousepad е дизајнирана за да им обезбеди непречено, конзистентни и трајни површината.Со персоналните дизајн печати тоа ќе биде атрактивна оркестарот на секоја маса.

За стоката

Слична стока во категоријата