0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3M Аква-Чиста Целата Куќа Вода Филтрација Систем AP141T 5530016

3M Аква-Чиста Целата Куќа Вода Филтрација Систем AP141T 5530016

DEN 2362.08
Това е достапна

Износот

Проток од 20 литри (75.7 литри) по минута за домови и комерцијални објекти.Вграден-во затвори-оф вентил.Произведени од ФДУ CFR-21 некомпатибилни материјали.Јасно домување за лесно прегледување на патрон.Лесно, заштеда на време филтер патрон за замена.На Аква-Чиста Целата Куќа Вода Филтрација Систем се намалува слоевита или хлор вкус и мирис (кертриџ зависни) за да помогне да се обезбеди почиста, појасни вода со филтер слоевита и други загадувачи од водата која се користи во текот на целиот дом.

За стоката

Слична стока во категоријата