0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ковано Железо Багажник, Ретро водовод Ѕид Декорација Багажник, Цврсто Дрво Ѕид Виси на Ѕидот Divider Крпа Багажник, Тоалет Тоалет/Складирање Rack (Боја : Б, Големина : 50x20x20

Ковано Железо Багажник, Ретро водовод Ѕид Декорација Багажник, Цврсто Дрво Ѕид Виси на Ѕидот Divider Крпа Багажник,

DEN 717.60
Това е достапна

Износот

*Секогаш е погодна за вашиот дом, без разлика каде е, тоа може да се користи како кујна зачин багажник, мал bookcase во спалната соба, ѕид декорација во дневната соба, вино rack, занает екранот багажник, итн. *Направен од високо-квалитет ковано железо и дрво, површината е еколошки, постабилна и издржливи. *Вкупниот обем на Американската ретро полица е 50x20x20cm , 60x20x20cm , 70x20x20cm , 80x20x20cm , 90x20x20cm , 100x20x20cm,Црна/сребрена загради може да биде едноставна и великодушни. *Рамката е оксидација отпорни, отпорни на корозија, има долг работен век, и не содржи какви било штетни материи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите. *Концизни и стилски индустриски воздух рамка, перфорирани инсталирање (вклучувајќи инсталирање завртки), се обрне внимание само на продажба на полиците, слики додатоци се користи за полица екранот, не се вклучени во производот.Име : Ѕид-монтирани полица shelf Material : железо + wood Style : European Color класификација : црна/сребрена вода цевка рек + цврсто дрво ply Size : 50x20x20cm , 60x20x20cm , 70x20x20cm , 80x20x20cm , 90x20x20cm , 100x20x20cm Quantity : 1 PCSPosition : Hanging Structure процес : метал process Additional функција : мултифункционален furniture Structure : рамка structure Design елемент : спојување/метал/Стил позиционирање : уметнички style Note : Овој производ е достапен само за продажба и не содржи други предмети.Големината е прирачник за грешка при мерење на 1-3cm, сакам да know Our ветување : производите се продаваат во овој магазин се 100% се враќа во рок од 30 дена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви потреби, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата