0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Силиконски Назад Scrubber за Туш - Длабоко Чистење Двострано Exfoliator Масажа Назад за Миење - Силиконска Тело Scrubber Појас за Маж и Жена - Назад Exfoliator за Туш Силикони Бања Scrubbe

Силиконски Назад Scrubber за Туш - Длабоко Чистење Двострано Exfoliator Масажа Назад за Миење - Силиконска Тело

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

Во исто време, можете да се чувствуваат резултат на употреба на мека и тврда комбинација на бања четка.Една од добрите предност на scrubber е, земајќи помалку простор.Чистење на телото scrubber е така лесно.Може да се мијат и во машина за перење причина тоа е отпорни на топлина.Дополнително, можете да се откажам силикони scrubber на ѕидот или на друго место и превиткајте го на заземаат помалку простор.Во кратко време ќе ги набљудуваат добри резултати на длабоки и детално чистење дека силикони scrubber обезбедува.Тоа е лесна за употреба и контрола на силиконски scrubber.На силиконски назад scrubber има две различни страната која обезбедува мултифункционален употреба.Лесно да се одржи и контрола на силиконски четка.Покрај тоа, бања четка е и покорисно и хигиенски од loofah.Тоа е лесно да се исчисти силикони назад scrubber.Нормално во туш тоа е тешко да се постигне места на твојот грб, со тело чистење со четка назад чистење ќе биде толку лесно во туш.DUAL СИЛИКОНИ НАЗАД SCRUBBER DESCRIPTON Материјал : Висок квалитет со силиконска.Со (со тоа) различни дизајн и дебелина на двете површини, туш за чистење со четка ви нуди повеќе детални чистење.Можете да се откажам четка scrubber на ѕидот, на друго место или превиткајте го на заземаат помалку простор.EXFOLIATING ЕФЕКТ со својот функционален дизајн и детални површината области, exfoliating назад scrubber нуди ефикасен и длабоко чистење.Затоа, постојат куки на секој од краиштата, тоа е лесно да се одржи на туш за чистење со четка.Благодарение на својата двострано користат, овозможува нега на кожата и масажа на една страна, додека обезбедување на детално чистење на други.Исто така таа страна обезбедува одлично решение за назад акни и мртвите клетки на кожата.Exfoliating четка страна ви нуди ефикасен и длабоко чистење.

За стоката

Слична стока во категоријата