0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Преносни Ладење Првенство, Електрични Кулер Паметен Уред Брзо замрзнување Мини Мобилен Фрижидер Cools За Пијалаци Вино Пиво Кола Роденденски подарок,G

Преносни Ладење Првенство, Електрични Кулер Паметен Уред Брзо замрзнување Мини Мобилен Фрижидер Cools За Пијалаци

DEN 946.80
Това е достапна

Износот

- Може да продолжи да се задржи пијалаци температура меѓу 0 ° C -5 ° C, напредни за ладење чип, брзо ладење.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!✅ Услуга : на Клиентите задоволство е наш врвен извршување, ве молиме контактирајте со нас ако имате било какви прашања во врска со производот или на нашите услуги, ние ќе ви даде одговор како е можно поскоро.Тоа има потонатиот дизајн за да се спречи ладен воздух одлевање и заштеда на енергија. ✅Дали сте во потрага за еден професионален, но прифатлива брзо ладење првенство?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка која можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални брзо ладење првенство мора да ги задоволи потребите. - Посебни Custom Size - Погоден за повеќето шишиња/лименки на пазарот, силикони не се лизга душеци, не се лизга. - Со двострано издувни гасови, на топол воздух не е разнесени директно. [ Лесен за Употреба ] - Неговата работа е многу едноставна, ќе почне да работи кога ќе допрете го копчето што по сила на.[ Совршен Ефект на Ладење ] - Овој електронски брзо ладење првенство има совршен замрзнување ефект, неговите брзо замрзнување ефект е 5 пати поголема од онаа на обичниот фрижидер, па можете да се чувствувате студ забава во жешките летни брзо. [ Молчи и Заштеда на Енергија ] - Изградена-во молчи машина, тоа не е никаква бучава, тоа нема да ви пречи кога ќе го користите дома.【Спецификација】 - Име : Ладење куп - Боја : Бела - Материјал : Алуминиум легура - Size : x 12. [ Многу Ладење Објект ] - Тоа е идеален за брзо замрзнати конзервирана пијалаци, вино, пиво, пијалоци, итн.Совети : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн.Smart екран на допир за префрлување, здрави материјали за заштита на живот.Тоа е еден од најдобрите избори за вас., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.

За стоката

Слична стока во категоријата