0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Побогати-Р G1/4 Нишка Вода Вентил, Алуминиум G1/4 Нишка Вода Вентил за да се Префрлате за PC Вода Систем за Ладење

Побогати-Р G1/4 Нишка Вода Вентил, Алуминиум G1/4 Нишка Вода Вентил за да се Префрлате за PC Вода Систем за Ладење

DEN 155.76
Това е достапна

Износот

100% нов бренд и висок квалитет.Алуминиум материјал, издржлив и сигурен.Вода вентил за PC вода за ладење на системот.Тема Тип : G1/4 Материјал : Алуминиум Легура.Апликација за : PC вода за ладење на системот. 100% нов бренд и висок квалитет.Алуминиум материјал, издржлив и сигурен.Вода вентил за PC вода за ладење на системот.Спецификации : Тема Тип : G1/4 Материјал : Алуминиум Легура Боја : Сребро + Црна Големина : прибл. 40 x 35 x 20 mm /1.57 x 1.38 x 0.79 во Пакет тежина : околу. 71g Апликација за : PC вода за ладење систем Забелешка : Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет Листа : 1 x Вода Вентил .

За стоката

Слична стока во категоријата