0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Colcolo Amigurumi Капчиња за Полнење Почетник Пингвин Кукла Капчиња за Полнење DIY

Colcolo Amigurumi Капчиња за Полнење Почетник Пингвин Кукла Капчиња за Полнење DIY

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Исто така одличен подарок за вашите деца, како и семејна и љубовници.Сосема нов и висок квалитет.Овој производ е рачно производство материјал пакет, не-готови производи.Тоа помага да се подобри рацете на способност, рака око координација, за да се стимулира деца имагинација и да се учи на почетокот принципи на шиење.DIY кукла капчиња комплет содржи : капчиња кука, конец , заклучување бод маркер, се пополни памук, безбедност очи и настава и други додатоци.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Овој производ е рачно производство материјал пакет, не-готови производи. - DIY кукла капчиња комплет содржи : капчиња кука, конец , заклучување бод маркер, се пополни памук, безбедност очи и настава и други додатоци. - Тоа помага да се подобри рацете на способност, рака око координација, за да се стимулира деца имагинација и да се учи на почетокот принципи на шиење. - Исто така одличен подарок за вашите деца, како и семејна и љубовници.Спецификација : - Материјал : Полиестер - Готовиот Производ Големина : Прибл. 13 cm / 5.12 инчен - Боја : Random Package Вклучува : 1 Сет на Кукла Капчиња Kit Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

За стоката

Слична стока во категоријата