0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Wakauto Авто клима уред Светло Течење Детектор Алатка Автомобил Ac Течење Тест Ув Заштитни Очила Течење Детектор за клима уред во Автомобил

Wakauto Авто клима уред Светло Течење Детектор Алатка Автомобил Ac Течење Тест Ув Заштитни Очила Течење Детектор

DEN 342.96
Това е достапна

Износот

Потоа додадете снег.Пакет Including1 x Сет на Течење Детектор Алатка.- Причини кои не флуоресценција е прикажана, или на екранот е многу слабо : 1 : Нема истекување во системот 2 : Недоволна флуоресцентни агент.- Големина : За x 4.- Направени од високо квалитетен материјал, практична и издржлива.Брза детекција на истекување точка и погодна за разни климатизација систем за откривање на течење.- Автомобилски клима уред течење откривање поставени се заврши со 28 светилка мушка светилка, флуоресцентни агент, батерија во собата, и флуоресцентни очила.Потоа додадете снег.- Брза детекција на истекување точка и погодна за разни климатизација систем за откривање на течење.Функционален принцип : По evacuating, додадете доволно флуоресцентни агент за климатизација систем да се меша со замрзнати масло.Автомобилски клима уред течење откривање поставени се заврши со 28 светилка мушка светилка, флуоресцентни агент, батерија во собата, и флуоресцентни очила.Кога сина светлина сјае на златно жолта phosphor, тоа ќе покаже светла златна жолта.Кога сина светлина сјае на златно жолта phosphor, тоа ќе покаже светла златна жолта.Направени од високо квалитетен материјал, практична и издржлива.

За стоката

Слична стока во категоријата