0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Tillman 48XL Заварување Ракавици, МИГ/TIG, XL, 13. Ј, ОЈ, Бисер

Tillman 48XL Заварување Ракавици, МИГ/TIG, XL, 13. Ј, ОЈ, Бисер

DEN 478.80
Това е достапна

Износот

Цена За : Секоја Крои Материјал : Kevlar(R) Одделение на Кожа : Еден Предмет : Заварување Ракавици Големина : XL Боја : Бисер Ткаенината Материјал : Подели Cowhide Кожа Обвивка Материјал : Руно Должина : 13" Ткаенината : 3-1/2" Gauntlet Намалување на : Gunn Палецот Стил : Прави Апликација : МИГ/TIG Назад Материјал : Подели Cowhide Дланка Материјал : Goatskin Кожа Дланка Тип : Жито.Земја на Потекло (предмет на промена) : Кина. 'Заварување Ракавици, Апликација за МИГ/TIG, Кожа Дланка Тип Жито, Дланка Материјал Goatskin, Одделение од Кожа, Се Врати Материјал Сплит Cowhide, Должина 13., Обвивка Материјал Руно, Крои Материјал Kevlar(R), Бисер Боја, Големина XL, Манжетната 3-1/2 Во.Gauntlet, Манжетната Материјал Сплит Cowhide Кожа, Се Сече Gunn, Палец Стил Прав, 1 Пар '.

За стоката

Слична стока во категоријата