0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Обединетите Абразиви - САИТ 53024 Влакна Пршлен,2A 5 x 7/8 24 Ронки, најголемиот Дел Пршлен, 100-Пакет

Обединетите Абразиви - САИТ 53024 Влакна Пршлен,2A 5 x 7/8 24 Ронки, најголемиот Дел Пршлен, 100-Пакет

DEN 3925.68
Това е достапна

Износот

Општа намена.Затворена мантил структура за повеќе материјал отстранување и подобра завршна обработка.За употреба на обоени и/или обоени метали и дрво.Смола над смола за изградба на силна врска која е отпорна на топлина и влага.Вулканизирана влакна поддршка за тешки пескарење.

За стоката

Слична стока во категоријата