0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZSLLO Четка и Метла Заграда, Метла Заградата и Градинарството Алатка за Складирање Кутија Гаража Складирање Метла Кука Идеален Метла Закачалка за Кујна Градина и Гар

ZSLLO Четка и Метла Заграда, Метла Заградата и Градинарството Алатка за Складирање Кутија Гаража Складирање Метла

DEN 935.76
Това е достапна

Износот

[Дупчиња] Солиден метла складирање багажник со 5 гума костец да се прилагоди на дебелината на секој справи со;. [Кука] Тоа може да се прошири и договорените кога не е во употреба.Можете да ја повлечете надолу некои gadgets, кофи, партали, четки, чадори;. [Зачувате Простор] ви Помага лесно да ги зачувувате и организирате чистење алатки, максимизирање на користењето на просторот и на одржите вашиот дом чист и уреден;. [Поле на примена] Погоден за кујна, тоалет, перење, гаража, подрум, stairwell, нови простории, градина, итн.Завртка drilled за лесно монтирање и не ќе падне;. [Обезбедување на квалитетот] Ако има било какви проблеми со квалитетот со Поб бренд производи, ние и ветуваме дека ќе дадеме живот по-продажбата на услугата за гаранција.Инсталација метод : удар-free Material : Нерѓосувачки steel Adsorption метод : viscose Color големина : како што е прикажано.

За стоката

Слична стока во категоријата