0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пилот Автомобилската 05-06 Nissan Altima Патникот Страна Напојува Огледало Собрание

Пилот Автомобилската 05-06 Nissan Altima Патникот Страна Напојува Огледало Собрание

DEN 1428.00
Това е достапна

Износот

OE Fitment Дизајнирани Да Функционираат Како Оригиналниот Огледало Со Идентични Карактеристики.Возилото Fitment : 05-06 Nissan Altima.Локација : Патник | Свитка Настрана : Не | Крај/Боја : Мазна/Црна | Сигнал Функција : Не | Загреан : Нема | Операцијата Тип : Моќ.Референтен #'s : Partslink : NI1321156 | OEM : 96301 ZB080. Користи оригинални монтажа одредби.Пилот замена огледала се дизајнирани да ги задоволат сите федерални моторно возило стандарди за безбедност (FMVSS-111).Сите замена огледала се произведени со супериорен материјали и процеси за да се обезбеди доследна висок квалитет одговара и функција.Пилот нуди една од најпознатите сеопфатна assortments во автомобилски резервни индустрија.

За стоката

Слична стока во категоријата