0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
youyu6-2o521 Рамнотежа Обука Одбор Сон Рамнотежа Одбор Surf Скејт Фитнес Јога Скејтборд Аикидо Обука и Координација Вежба, Balance Board

youyu6-2o521 Рамнотежа Обука Одбор Сон Рамнотежа Одбор Surf Скејт Фитнес Јога Скејтборд Аикидо Обука и Координација

DEN 1320.00
Това е достапна

Износот

Подобрување на рамнотежата, подобрување на вештините подобрување на сила и да го совладате за контрола на тело : Напредни рамнотежа одбор тренер ви помага да се подобри основни сила, рамнотежа, обука сила, обука мускулна меморија и издржливост; тоа може да се обучуваат рамнотежа, вештини и вежбање, нема бранови, многу погодна Сурфање, скијање, скејтбординг, стенд-ап paddles, итн.се создаде подобра рамнотежа; можете да ја користите оваа рамнотежа обука одбор за контрола на вашето тело, да се подобри кошарка, хокеј, голф, безбол и други спортски перформанси.Лесен за користење : Сите што треба да направите за да се започне обука својата рамнотежа вештини е да скокаат на лизгање тренер и рамнотежа вашето тело, додека занишан и назад.Оваа вежба не само што може да помогне за подобрување на вашиот стабилност, но, исто така, облик на вашиот јадро, назад и ногата мускулите.Бенефиции : со Користење на овој баланс бар секој ден може да ви помогне да ја подобрите вашата рамнотежа, држење, стабилност и цврстина.Бидејќи специјални не се лизга површина може да се спречат несреќи, тоа е забавно и безбедно.Билансот одбор е одличен додаток за спортисти, сурфери и skateboarders.Издржливи : одлична core вежба одбор е направен целосно од цврсти дрвени предмети.Овој материјал е издржлив и не ќе се скрши или да се скрши лесно.Билансот одбор се користи за обука е, исто така, еколошки и одржливи.Користи насекаде : за Да бидете сигурни дека нема причина да прескокнете рамнотежа обука, оваа рамнотежа бар е многу мал и лесен, па можете да го земете со вас.Го користите во вашиот вежбање, спортски сали, па дури и канцеларии за подобрување на вашиот држење на телото и рамнотежа вештини.Сон Balance Board-Биланс на Board Balance Одбор : 75*33 Roller : Дијаметар _ 10 cm Должина _ 42 cm.

За стоката

Слична стока во категоријата