0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сет од Четири Јапонски Риба Chopstick Почива

Сет од Четири Јапонски Риба Chopstick Почива

DEN 407.76
Това е достапна

Износот

Секој Порцелански Риба мерки само во текот на 3 инчи долго и тоа е опашката има вашиот стапчиња за јадење совршено.Оваа школа на риба chopstick почива ќе додадете на било вечера табела.Исто така, голем како нож одмор.Направен во Јапонија.

За стоката

Слична стока во категоријата