0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3dRose Големиот Остров на Хаваи - Ватенка Плоштад, 12 од 12-Инчен (qs_61998_4)

3dRose Големиот Остров на Хаваи - Ватенка Плоштад, 12 од 12-Инчен (qs_61998_4)

DEN 314.40
Това е достапна

Износот

Плоштад димензии (во инчи) : 12 L x 12 W, слика димензии (во инчи) : 10 L x 10 W. 100percent poloyester; слика е мека на допир.Рабовите pinking смолкнување се намали.Сликата нема да избледи со миење.Сликата не пренос, дел од материјалот.Големиот остров на Хаваи ватенка плоштадот е одличен начин да се создаде, да се покажат и се сеќавам на еден значаен момент.Вкупната големина е 10x 10with 7.5 x 7.5 слика.Направени од 100percent poloyester дека нема да избледи со миење.

За стоката

Слична стока во категоријата