0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мека Пена, се Тркалаат, 3 x 24 x 12', Бела, 1/Секој со Попуст Превозот САД

Мека Пена, се Тркалаат, 3 x 24 x 12', Бела, 1/Секој со Попуст Превозот САД

DEN 7005.60
Това е достапна

Износот

Перници деликатна и неправилен облик производи брзо.Обновливи полиуретан пена е многу мека и тапацир.Пена е светлината-тежина и има висока отпорност на mildew.Ефикасна како и заштитна пакет или празнина се пополни. 3" x 24" x 12' Мека Пена се Тркалаат.Перници деликатна и неправилен облик производи брзо.Обновливи полиуретан пена е многу мека и тапацир.Пена е светлината-тежина и има висока отпорност на mildew.Ефикасна како и заштитна пакет или празнина се пополни.

За стоката

Слична стока во категоријата