0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CleanerVinyl Про Експерт за Полнење: Винил Рекорд Чистење Прилог за Ултразвукови Чистење. Лесно Сушење - Никогаш не Допирајте Влажно Рекорд. Помалку Од 35 мин 'Ракав-да-Sleeve'

CleanerVinyl Про Експерт за Полнење: Винил Рекорд Чистење Прилог за Ултразвукови Чистење. Лесно Сушење - Никогаш

DEN 3119.76
Това е достапна

Износот

Во повеќето ситуации на сушење време ќе биде помалку од 20 мин, која намалувања на процес на чистење време на помалку од 35 мин 'ракав-да-sleeve'.може да се прилагодат за да одговараат на вашите потреби како вашиот рекорд колекција се развива.Прилагодено дизајн е можно.По чистење, едноставно подигнете рекорд оџакот нагоре во горната позиција за брзо сушење со интегрирани фан.Сите Cleaner Vinyl системи за чистење има модуларен дизајн и може да се прилагодат за да одговараат на вашите чистење потреби.Никогаш не се справи со евиденција во влажна состојба.Ве молиме, да стапат во контакт ако имате тешкотии при наоѓање соодветна на почисто .Комплетно решение за ултразвукови чистење до 12 винил евиденција по серијата.Про Експерт за Полнење не вклучува ултразвукови почиста.Системот лесно може да се надогради во подоцнежна точка со нашите во резервоарот Micron течност систем за филтрација.Моторната единица може да се отстрани и се става во погодно место за снимање на вчитување.Тоа ќе се собере на широко достапни PS-30 A 6 литар ултразвукови почиста и многу други стандарден облик 6 литар, средства за чистење, вклучувајќи Elmasonic P60 H двојна фреквенција почиста.Сите наши производи брод наредниот работен ден преку USPS Премиер и ќе стигнат до најпознатите дестинации во САД во рамките на 2-4 дена.Сите Cleaner Vinyl системи за чистење има модуларен дизајн, јас.Оди 'ракав-да-ракав" во помалку од 45 мин!.Чистење на 3, 6 или 12 евиденција по серијата.Едноставно подигнете на евиденција во сушење позиција по чистење и вклучување на вентилаторот.Брзо и пријателски услуги на клиентите.Само ги споделите со нас она што ви треба.Ние не сопствени дизајни и модификации.

За стоката

Слична стока во категоријата