0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DDSS Количка Лесни Стариот Скутер, Количка Алуминиум Легура Светлина Виткање

DDSS Количка Лесни Стариот Скутер, Количка Алуминиум Легура Светлина Виткање

DEN 835.20
Това е достапна

Износот

Виткање волумен е мал, лесен за носење, лесни и тешки, можат да бидат поставени во задниот кутија на автомобилот, а тоа е погодно и пазарот на енергија за да се носат со патувањето, и е добар помошник за стари лица патување.5 cm Folding димензии : должина 99.Солидна 22in гуми, може да се прилагодат за сите видови на патишта, не се грижи за ризик од протекување на гуми, големи гуми се кандидира стабилни, трнлив мали, не се лизга на зафат, безбедност рефлексивни дизајн, конкавни и не се лизга удобно рака притисни прстен, хуманизирано, поудобно да го совладате Количка состојба. Времето за испорака е 10-20 работи days2.5 см, ширина 30cm, висина 66cm,Имајќи капацитет : 100kg;Предните тркала големина : 6in;Задните тркала големина : 22in;инвалидска Количка нето тежина : 12.5 см, ширина 66cm, висина 87. Овој производ само продава пумпи и не содржи други decorations3.Квалитет на услуга : Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најголема услуга. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со сервисот во времето.Алуминиум рамка, стабилен и здрав, X-облик поддршка тело, силна сеизмичка товарот, максимална товарот 100kg, стабилна, горниот и долниот количка тело не тресете; со фиксна појас за подобрување на безбедноста фактор на возење на количка.Добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе детали за производот, ве молиме посетете го продавница!Име на производ : Количка за лесни wheelchair Product материјал : алуминиум легура frame Product Категорија : Прирачник Wheelchair Color : сина печатени cushion Vehicle димензии : должина 99.Висок квалитет на количка : стабилно возење и висока безбедност фактор, многу погоден за стари и изнемоштени лица со ограничена подвижност/инвалидни лица/лицата со скршени нозе и глуждовите, обезбедување на вас со безбедно и удобно количка транспорт.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, и ние ќе ги разреши вашите прашања колку што е можно побрзо!.

За стоката

Слична стока во категоријата