0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дупка Вежба Малку Поставена Плочка Дупка Вежба Малку 9Pcs Дупка Видов 22‑73mm Вежба Малку Машина за Дупчење Алатка Поставени Комплет,за Порцелански Плочки Тули

Дупка Вежба Малку Поставена Плочка Дупка Вежба Малку 9Pcs Дупка Видов 22‑73mm Вежба Малку Машина за Дупчење Алатка

DEN 2083.20
Това е достапна

Износот

Шефот на дупката го видов е направен од YG8 зацементира карбид честички, што го прави тревите многу исклучителна.Висока точност и мазна сечење на работ обезбедува високо сечење ефикасност, како и брз чип отстранување, се многу практични.Црна складирање кутија ќе ги чува сите алатки на правилен и соодветен начин, што го поедноставува сметководствената за секојдневна работа.Овие дупка пили имаат голема отпорност, и навој пост е цврсто инсталиран и нема да се олабави при користењето.На вежба малку е главно направени од волфрам карбид материјал, површината е поцинкуван, тоа не е лесно да ' рѓа, многу издржливи.Спецификација : Предмет Тип : Дупка Видов Материјал : Волфрам Карбид Цел : Волфрам Карбид Гранули Дупка Видов Боја : Црна + Сребро Алатка Се Справи Со Тип : Хексадецимален Ладење Тип : Надворешно Ладење Сечење Дијаметар : Прибл. 22mm / 0.9 во, 28mm / 1.1 во, 35mm / 1.4 во, 44mm / 1.7 во, 68mm / 2.7 во, 73mm / 2.9 во Пакет Листата : 6 x Како Видов 2 x Mandrel 1 x L Форма Клуч 1 x Црна Кутија за Складирање Забелешка : Оваа дупка видов комплет не е погоден за метал дупка се отвори, но погодна за дупка се отвори на керамички плочки, керамички и црвена тула.

За стоката

Слична стока во категоријата