0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Тетоважа Комплет, CINRA Тетоважа Колекции со Тетоважа Игли Пракса Кожата Тетоважа Додатоци за Тетоважа Комплет Материјали

Тетоважа Комплет, CINRA Тетоважа Колекции со Тетоважа Игли Пракса Кожата Тетоважа Додатоци за Тетоважа Комплет

DEN 791.76
Това е достапна

Износот

ТЕТОВАЖА КОМПЛЕТ : CINRA тетоважа комплет вклучува сè што ви треба, нашиот тетоважа комплет е професионален за да направи убава тетоважа уметност.ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : CINRA тетоважа комплет вклучувајќи 10pcs тетоважа игли, 10pcs popsicle стапови, 1 тркалаат само селотејп, , 10pcs тетоважа чаши,1pcs тетоважа bibs крпа листови, 2 парчиња (1 пар) латекс ракавици, 1pcs тетоважа пракса кожата ,со 1pcs прирачник за корисникот и други тетоважа додатоци.ЗОШТО се КОРИСТИ : Ние можеме да го склопиме нашиот тетоважа комплет , ова вклучува сè што ви треба. 原文 ПРОФЕСИОНАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ И ТЕСТИРАНИ : Нашата тетоважа комплет беше да се обезбеди сите потребни и дополнителни тетоважа предмети за секое ниво на вештина уметник. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ние сме навистина горди на нашите тетоважа комплет .CINRA тетоважа комплет најдобрите тетоважа комплет.Било незадоволни купување искуство во однос на секој проблем на нашето тетоважа комплет, се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.ние ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми наскоро.Тетоважа Комплет, CINRA Тетоважа Колекции со Тетоважа Игли Пракса Кожата Тетоважа Додатоци за Тетоважа Комплет Материјали.

За стоката

Слична стока во категоријата