0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Универзална Аудио Аполон x8p Наследство Издание 16 x 22 Thunderbolt, (2) КРК RP5G4 Набљудува, Следи Стои, (2) Mogami XLR да 1/4, Mackie Голема Knob Пасивни Пакет

Универзална Аудио Аполон x8p Наследство Издание 16 x 22 Thunderbolt, (2) КРК RP5G4 Набљудува, Следи Стои, (2) Mogami

DEN 186.96
Това е достапна

Износот

Опремени со елитната класа 24-bit / 192 k Hz конверзија rivaling посветена на високо-крај конвертори, на Аполон x8p дава музички творци, снимање на производители, и postproduction инженери на одреден вредност на кристално јасно, висока резолуција на снимање и мешање со ultralow нарушување (-119 d B) и огромната динамички опсег (129 d B). Mackie Голема Knob Пасивни.

За стоката

Слична стока во категоријата