0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кутија 18 години, Круг Диск Катанец Внесени Слично 70mm, 2-3/4-инчен Тешки Нерѓосувачки Челик Разговарале за Складирање Заклучување Катанец Појачани Челик Shackle Времето ?

Кутија 18 години, Круг Диск Катанец Внесени Слично 70mm, 2-3/4-инчен Тешки Нерѓосувачки Челик Разговарале за Складирање

DEN 3599.76
Това е достапна

Износот

На 70mm Диск Заклучување карактеристики на обвиткан shackle за заштита од гром секачи и машински.Круг Диск Внесени Слично Сите padlocks користете го истото копче, Внесени Слично ( 2 KA) секој клуч сет одговара на сите брави.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Го кодот е круг shield дизајн минимизира shackle изложеност и тоа е cut-отпорни до 5,0000 lbs.Отпорен на пила или сечење со своите нерѓосувачки челик тело и најтврдокорните челик shackle.Има целосно обвиткан дизајн, кој ги минимизира shackle изложување и заклучување ја штити против гром машина напади.Тешки Премиум Круг Диск Катанец Отпорни На Корозија Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ултра-Заштитна, Водоотпорна, ' Рѓа Доказ и Отпорност.

За стоката

Слична стока во категоријата