0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ПУМА Жените LVL-ДО Крстот Тренер Патики

ПУМА Жените LVL-ДО Крстот Тренер Патики

DEN 1119.36
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVL-ДО кој нашите LQDCELL обука технологија.Изграден за вас постојано да се изврши во вашата крајна врв.Новиот израмнат midsole карактеристики на извајани LQDCELL пета обезбедување дека израмнат и наредени естетски балансирана со нашите лесни PROFOAM за дополнителни амортизирање во midsole.TPU во петицата обезбедува стабилност за ногата.На outsole дизајн вклучува zoned гума влечење парчиња за поддршка на агилни и високо интензивни движења.Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVL-ДО кој нашите LQDCELL обука технологија.Изграден за вас постојано да се изврши во вашата крајна врв.Новиот израмнат midsole карактеристики на извајани LQDCELL пета обезбедување дека израмнат и наредени естетски балансирана со нашите лесни PROFOAM за дополнителни амортизирање во midsole.TPU во петицата обезбедува стабилност за ногата.LVL-UP регенерира обука простор за жени со повеќе женски дизајн јазик во една силуета која е наменета да го издржат било интензивна работа надвор.На outsole дизајн карактеристики zoned гума влечење парчиња за агилност и стабилност движења.

За стоката

Слична стока во категоријата