0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Третиот Ред СЕДИШТА: ShearComfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа за Ford Flex (2009-2018) во Црна w/Бургундија за 50/50 Сплит Назад и на Дното w/потпирачи за глава (со Енергија ?

Третиот Ред СЕДИШТА: ShearComfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа за Ford Flex (2009-2018) во Црна w/Бургундија

DEN 7679.76
Това е достапна

Износот

Сигурни на седиштето тип?Без грижи, ние повик за да се потврди секоја цел (се Обезбеди телефонски број е во тек).На водоотпорни и отпорни на абење ткаенина запира штета од течности и алатки.На ОТВОРЕНО - Се овие за вашиот следен скок, лов или ски патување.Слика број 2 (седиште дијаграм) : Претставува вашиот седиште вид.Седиштето Airbag Компатибилен : Сите Сопствени Седиште Опфаќа кои се произведени за седишта со странични воздушни перници се изменети за да се овозможи airbag за распоредување.CORDURA Обичај водоотпорен седиште поклопецот е за оние кои вредноста максимална заштита.Тоа не е неопходно да се отстрани вашиот места.CORDURA е на тешки ВОДООТПОРЕН материјал кој е отпорен на гребнатинки, солзи и scuff.РАБОТА - Заштита од нечистотии, прашина или остатоци.Лесен за Инсталација : Лизга во текот на Сопствени Седиште Покрива со тока и рака на системот.Слика број 1 : Претставува вашата боја на избор само.Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.ТРЕТИОТ РЕД СЕДИШТА : Оваа ставка вклучува сите парчиња, за 50/50 Сплит Назад и на Дното w/ потпирачи за глава (Со Енергија Пати Седишта).Ние обезбедуваме инструкции за инсталација со секој производ, како и инсталација видеа на нашиот веб сајт.Домашни МИЛЕНИЦИ - Идеален за домашни миленици како овие ја штитат од кучиња нокти, коса или мириси.Овој производ е дизајниран да се вклопуваат : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 Ford Flex Зошто се Купи Shear Comfort Седиште Опфаќа?За чиста возење удобност, стил и protection Guaranteed Совршено се Вклопуваат : Ќе се земе никаков ризик при купувањето на нашите Сопствени Направени Седиште Покрива.Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!. 1 Година Ризик Бесплатно Гаранција и Направен во САД.Во потрага по ПРЕДНИТЕ СЕДИШТА?Ставете го ова во пребарувањето : "ПРЕДНИТЕ СЕДИШТА : Shear Comfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа Ford Flex (вашиот година)".Многу издржливи CORDURA ткаенина со ламинат поддршка нуди солиден перформанс, со максимална заштита.

За стоката

Слична стока во категоријата