0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кујнската Крпа Носителот, Магнетни Фрижидер Крпа Бар Јадење Крпа Закачалка Магнетни Крпа Рек Без Дупчење Под Мијалникот Организатор (Боја : Црна, Големина : 40x8x8cm)

Кујнската Крпа Носителот, Магнетни Фрижидер Крпа Бар Јадење Крпа Закачалка Магнетни Крпа Рек Без Дупчење Под Мијалникот

DEN 456.00
Това е достапна

Износот

Мулти-Цел:Инсталација методи, Вежба-бесплатно, со магнетни ленти, може да биде совршено во прилог на фрижидер или каде сакате, може да се користи како крпа решетката или хартиена крпа багажник, удобен и разноврсна, тоа е Добар Организатор.Здрав и Без 'Рѓа : Направен од високо-квалитет и задебелена железо со нула - и' рѓа - слободен матирано боја, сад крпа закачалката е издржлив за долго време се користи.Таа исто така додава модерен и едноставен изглед на вашата кујна.Совршена Големина : 40x8x8cm, со силен магнет до 3kg, на магнетни крпа бар може да се држиме за било метална површина, како фрижидер, метал кујната кабинет или машина за перење.Едноставно повлечете го со напори да се отстранат.Разноврсна со 2 Цртички : крпа носителот карактеристики во своите 2 дислокација на барови со опашката дизајн, кој овозможува виси повеќе јадење крпи или рачни крпи.Исто така погоден за хартиена крпа ролни, пластични обвива, ракавици, итн.Заштеда на Простор : магнетното хартиена крпа носител Е одлично решение на простор за заштеда на енергија ,да ги задржи вашиот дом организирани во лесен начин, ги зачувате вашите скапоцени кабинет простор и чувајте ги подалеку од нередот, особено за мала кујна, стан или ограничен простор.Кујнската Крпа Носителот, Магнетни Фрижидер Крпа Бар Јадење Крпа Закачалка Магнетни Крпа Рек Без Дупчење Под Мијалникот Organizer Product information Name : Магнет двоен ред крпа rack Material : iron Colors : Бела, Black Size : 40*8*8 Weight : 0.99 kg Applicable простор : кујна, купатило, спална соба, дневна room Precautions1. Избегнувајте чистење со остри предмети, како што се челик жица топки.2. Ги чисти во време откако беше натопена во вода.3. Ве молиме да го користите во рамките на мерење опсег.4. Сите димензии се рачно да се измери.Доколку постои некаква грешка, тоа е нормално и не влијае на користењето.

За стоката

Слична стока во категоријата