0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Robern MC1670D828LE2 М Серија Медицина Кабинет, Мат Црна

Robern MC1670D828LE2 М Серија Медицина Кабинет, Мат Црна

DEN 837.12
Това е достапна

Износот

Моќ често користени предмети, како што се електрични жилети, четка и фенови за коса со користење на еден од двата приклучоци поставена во внатрешноста на плакарот.USB порта трошоци вашиот мобилен уред во близина.НАЈДЕТЕ светлина од внатре со ентериер светло кое се пали кога вратата е отворена и автоматски да се исклучи кога ќе се затвори.Имајте мали метални орудија уредно наредени и блиску на дофат на раката на Магнетна област се наоѓаат во железничкиот на кабинетот, освен за 12 инчен Ширина електрични MC1670 D828 LE2. Овој изборен додаток кој овозможува совршено утро пик-ми-до со 5 X зголемување и LED Осветлување обликување на огледало за да им помогне со оние одблизу на детали.Надополнување на зголемување огледало со докинг станица поставена во вашиот м серија кабинет или наплаќаат каде било преку USB кабелот.Користење на Магнетна лента во вашиот кабинет вратата да се постават зголемена огледало во совршен висина.Кога сте поврзани на кабинет вратата, светлината автоматски се исклучува.Посветена на жилет/телефон носителот и тиер 3 фах дојде стандард и куќа мали предмети како што се очила, контактни леќи случаи и козметика.М серија 15-1/4 инчен x 70 инчен x 8 инчен full должина кабинет во Мат Црна со левиот зглоб и електричен.

За стоката

Слична стока во категоријата