0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кафе Чаша Шампањ Стакло Подарок Стаклена Кригла за Статистика Мажите и Жените Пијат Чаша Креативни Голем Капацитет Меур Чај Првенство Домаќинство

Кафе Чаша Шампањ Стакло Подарок Стаклена Кригла за Статистика Мажите и Жените Пијат Чаша Креативни Голем Капацитет

DEN 2004.00
Това е достапна

Износот

РАЗНОВРСНА - Ова шише ќе изгледаат одлично и стилски насекаде.Салата, вежба класи, отворено спорт, секојдневно патување, како и дома и во канцеларија.Стилски бои за да изберете од, погоден за момчиња, девојчиња, мажи, жени, стари и деца од сите возрасти, било фустан стил.Дизајн во лесен, елегантен, тешки, одговара на повеќето автомобил купот на сопствениците, шише кафези и вашата торба.Моден дизајн : најпопуларните, најпопуларните, и најмодерни бои се во право за вас.Благ сјај ги носи сите овие бои за животот!.Ова е идеален за вашата канцеларија, партија, семејството и патување.Најдобар подарок за вашето семејство или пријатели на годишнина, роденден, фестивал, денот на таткото, мајката, е ден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста.Боја : Темно Green Origin : CN(Потекло)Форма : Round Certification : CIQQuantity : 1 Material : Glass Capacity : 401m L-500m LStyle : Јапонски Style Place на Потекло : Копното China Popular Елементи : Мали Fresh Main Слика Извор : Автономна Слика Photo Number : 1 PCs Glass Дизајн : Безбоен Transparent Target Корисникот : Мажите И Жените Се Suitable Handmade Или Не : Е.

За стоката

Слична стока во категоријата