0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Обединетите Абразиви-САИТ 58260 САИТ Влакна Пршлен, Z 4-1/2 X 7/8 60X најголемиот Дел Пршлен, 100 Пакет

Обединетите Абразиви-САИТ 58260 САИТ Влакна Пршлен, Z 4-1/2 X 7/8 60X најголемиот Дел Пршлен, 100 Пакет

DEN 4170.00
Това е достапна

Износот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Циркониум жито.Затворена мантил структура за агресивни акции отстранување и долг живот.За употреба на не ' рѓосувачки и метал.Пакет Висина : 10".ТОЈ 58260 најголемиот Дел Влакна Пршлен, Циркониум жито.Затворена структура за агресивни акции отстранување и долг живот.Смола над смола за изградба на силна врска која е отпорна на топлина и влага.Вулканизирана влакна поддршка за тешки пескарење.За употреба на не ' рѓосувачки и метал.Обединетите Абразиви е светски лидер во производство на широк спектар на мелење тркала, сечење и тркала, обложени абразиви, карбид burs, жица четки, специјализирани производи и многу повеќе.

За стоката

Слична стока во категоријата