0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DDSS Количка Алуминиумска Рамка Лесни Свитлива и Лесно да се Носат Прирачник Стар Човек Скутер

DDSS Количка Алуминиумска Рамка Лесни Свитлива и Лесно да се Носат Прирачник Стар Човек Скутер

DEN 1447.20
Това е достапна

Износот

Добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе детали за производот, ве молиме посетете го продавница!Име на производ : Количка за лесни wheelchair Product материјал : алуминиум легура frame Product Категорија : Прирачник Wheelchair Color : сина решетки cushion Vehicle димензии : должина 96cm, ширина 62cm, висина 91.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, и ние ќе ги разреши вашите прашања колку што е можно побрзо!.

За стоката

Слична стока во категоријата