0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
РКА Cambio 10.1 2 во 1 32GB Таблет со Windows 10, Intel Atom Z8350 2GB RAM меморија, Вклучува Тастатура

РКА Cambio 10.1 2 во 1 32GB Таблет со Windows 10, Intel Atom Z8350 2GB RAM меморија, Вклучува Тастатура

DEN 4296.00
Това е достапна

Износот

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Windows 10 Microsoft Office Мобилни апликации Intel Atom Процесор Z8350 со 2 GB RAM меморија, 2 GB НПД на системската Меморија 32 GB Флеш Меморија 10.1" екран осетлив на допир, 1280 x 800 IPS display Пред 2 MP Камера, Заден 2 MP Камера Bluetooth 4.0 Слот за Micro SD Картичка Поддржува до 128 GB До 6 Часа траење на Батеријата.

За стоката

Слична стока во категоријата