0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OMIDM Услуга лента со алатки Алатка Кутија со Тркала и Род лента со алатки Куфер Пластични Складирање Случај со Пена Одговара за Прецизност Алатки Хардвер Голем Капа?

OMIDM Услуга лента со алатки Алатка Кутија со Тркала и Род лента со алатки Куфер Пластични Складирање Случај со

DEN 530.40
Това е достапна

Износот

Опремен со 2 мазна тркалање тркала, оваа лента со алатки ви овозможува да ги носат од едно до друго место, со помалку прирачник напор.Алатникот комбинација од внимателно избраните материјали и исклучителна изработка, олицетворена во своја цврста школка со долг животен век.Големина : надворешното : 50*30.5*45.7 см(19.7*12.0*18.0 инч), внатрешен : 43.4*19*40.6 см(17.1*7.5*16.0 инч).Со combinable пена, тоа е погоден за прецизно алатки од различни големини.Голем капацитет, што е доволно да ги чува сите видови на алатки потребни за внатрешна и надворешна поправка и декорација.Спецификација : Материјал : plastic Color : black Size : 50*30.5*45.7 см(19.7*12.0*18.0 инчи)Пакет се Вклучени : 1 x Алатка Кутија(на алатки не се вклучени)забелешки : 1. Ве молиме изберете големина, боја и бројот на парчиња пред да нарачате.2. Само производ е вклучен, други реквизити се користи за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купување.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Структурните дизајн е завршена и цврсти,со голема сила и прекрасен изглед.Квалитетот е многу добар,Преносни Алатка Кутија.

За стоката

Material:
plastic
Color:
black
Size:
50*30.5*45.7cm(19.7*12.0*18.0 inch)
Package Included:
1 x Tool Box(the tools not included) :
notes:
1. Please choose size, color and number of pieces before ordering. :
2. Only the product is included, other props used for shooting are not included in the product, please confirm before purchasing. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand. :
4. Due to manual measurement, some errors may occur, please refer to the actual product, thank you. :
5. Welcome your sharing and feedback so that we can provide you with better products and services. :
The structural design is complete and sturdy,with high strength and beautiful appearance.The quality is very good,Portable Tool Box :

Слична стока во категоријата