0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Willernie Faux Кожа Клупата, Целокупната: 18 H x 53 W x 19 D, Главен Материјал Детали: Нерѓосувачки Челик

Willernie Faux Кожа Клупата, Целокупната: 18 H x 53 W x 19 D, Главен Материјал Детали: Нерѓосувачки Челик

DEN 314.40
Това е достапна

Износот

Вкупно : 18" H x 53" W x 19" D, Главен Материјал Детали : не ' Рѓосувачки Челик.Тапацир Материјали : Faux кожа, Тежина Капацитет : 500. Главен Материјал : Метал, Тежина Капацитет : 500 lb.Тапациран : Yes.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Тежина Капацитет : 500 Овој клупата додава искра и елеганција на секоја соба.Тоа е навистина разноврсна како кафе на маса или ходникот клупата ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 18" H x 53" W x 19" Д ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1. Главен Материјал : Метал 2. Главен Материјал Детали : Нерѓосувачки Челик ТАПАЦИРАН 1. Тапациран : Yes 2. Тапацир Материјали : Faux кожа ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Тежина Капацитет : 500 lb.Може исто така како следниве производи 1. Setser Јадење Дрво Клупата, Главен Материјал : Цврсто Дрво, Вкупниот : 19" H x 53" W x 15" D 2. Meda Tufted Висока Назад 2-Седишта Љубов Седиште Тапациран Клупата, Главен Материјал : Цврсти + Произведени Дрво, Карактеристики современ стил, wingback дизајн, и nailhead трим 3. Screven Тапациран Клупата, Тежина Капацитет : 250, Главен Материјал Детали : Ткаенина 4. Kempst Две Седиште Клупата, Тапацир Материјали : Вистинска Кожа, Тапациран : Yes 5. Rauchtown Тапациран Клупата, Главен Материјал : Тапациран; Произведени Дрво, Произведени Дрво.

За стоката

Слична стока во категоријата