0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Willernie Faux Кожа Клупата, Тежина Капацитет (кг): 500, Тежина Капацитет: 500 lb.

Willernie Faux Кожа Клупата, Тежина Капацитет (кг): 500, Тежина Капацитет: 500 lb.

DEN 10799.76
Това е достапна

Износот

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Тежина Капацитет (кг) : 500, Тежина Капацитет : 500 lb.Вкупно : 18"" H x 53"" W x 19"" D, Производ Гаранција : Yes.Тежина Капацитет : 500 Фунти, Нозе : 16"" H. Снабдувач Наменети и Одобрени за Употреба : Станбени Употреба, Гаранција Должина : 1 Година.Производот за Нега : Ги чисти, Нога Материјал : Метал.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Тежина Капацитет (кг) : 500 Овој клупата додава искра и елеганција на секоја соба.Тоа"с навистина разноврсна како кафе на маса или ходникот клупата ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 18"" H x 53"" W x 19"" D ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1. Главен Материјал : Метал 2. Главен Материјал Детали : Нерѓосувачки Челик ТАПАЦИРАН 1. Тапациран : Yes 2. Тапацир Материјали : Faux кожа ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Тежина Капацитет : 500 lb.ТЕЖИНИ Cubby; Полици, : 12" H x 11" D x 22" W 2. Chmura Дрво Entryway Чување на Клупата, тесен чување на клупата, Складирање Вклучени : Yes 3. Пирс 2 Фиока Чевли Дрво Чување на Клупата, Чување Тип : Фиоки; Кабинет, 4 Врати открие 2 прегради за складирање 4. Jess Дрвени Акцент Клупата, Гаранција Должина : 1 Година, Сол.

За стоката

Слична стока во категоријата