0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Метални стапчиња за јадење Обновливи 2 Пара Титаниум Нерѓосувачки Челик стапчиња за јадење со Носителот, машина за миење Садови Безбедно Лесни Јапонски Стил стапч?

Метални стапчиња за јадење Обновливи 2 Пара Титаниум Нерѓосувачки Челик стапчиња за јадење со Носителот, машина

DEN 407.76
Това е достапна

Износот

【Премиум Храна-Одделение Материјали】стапчиња за јадење и chopstick носители се направени од високо-квалитетна храна-одделение од нерѓосувачки челик, кој е издржлив, нетоксичен и безбеден.Не грижете се за топење или кршење на висока температура. 【Уникатен Дизајн】метални стапчиња за јадење и chopstick почива се уникатно дизајнирани, со мулти-боја на виножито од тебе бои, многу кул.Бран шема разубавувањето прави chopstick поставите повеќе Јапонски стил. 【Напредни Изработка】Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, со врвен титаниум позлата и ласерска технологија, прави chopstick поставите претставуваат единствена виножито од тебе боја и бран на моделот.Во исто време, на дното на стапчиња за јадење има не се лизга ефект, па нема потреба да се грижите за храна лизгање. 【Машина за миење садови Безбедно】Нерѓосувачки челик прави стапчиња за јадење и chopstick остатокот многу лесно да се чисти.Тоа исто така може да се мијат во машина за миење на садови. 【Совршен Подарок Сет】2 пара на стапчиња за јадење со 2 chopstick носители, спакувани во една убава црна подарок кутија, многу погодна за Божиќ, родендени, годишнини или дневни подароци за семејството и пријателите.

За стоката

Слична стока во категоријата