0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Тока Магнетни Германиум Хривнија

Тока Магнетни Германиум Хривнија

DEN 244.80
Това е достапна

Износот

Шеснаесет парчиња на атрактивни 200 Гаус Магнетни Германиум Панели на секој.Магнети ви понуди здрава циркулацијата на крвта и да помогнат да се лекува артритис, и општи болки и болки.Лесни Титаниум ви даде позитивна енергија на тој начин може да се земе депресија.Реформирање на нашите телесни сегашните и да ги елиминираат заморот.Моден тока изгледа и тоа е прилагодлив дизајнер нараквица.Ја даде на твојата љубов, или лекување на себе си за луксузен & здрава хривнија стил.Relaxso тока германиум белегзија има екстра силна моќ 3000 гаус Панел Магнети.Овој природен метод се користи за ублажување на болката, за наплата на енергија и подобрување на спиење!Тоа е докажано да биде безбеден, ефикасен и економичен форма на алтернативна терапија.Лесни Титаниум ви даде позитивна енергија на тој начин им даде на вас среќа и подобрување на депресија.Мускулите можат да бидат опуштени да се промовира подобра мотив функција.Тоа реформа нашите телесни сегашните и да ги елиминираат заморот.Магнетна терапија се научно докажани да им овозможи на телото да ја поврати својата само-лекување електромагнетни рамнотежа природно.Тоа може да се подобри во двата превенција и третман на хронични заболувања.Модерен начин за да изгледаат и се чувствуваат одлично!.

За стоката

Слична стока во категоријата