0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Hach 2943800 Xenosep потрошен материјал за Полнење за ЕПА Метод 1664A Тестирање

Hach 2943800 Xenosep потрошен материјал за Полнење за ЕПА Метод 1664A Тестирање

DEN 6741.12
Това е достапна

Износот

Комплет вклучува 24 специфицирате било Филтри, Pipets, и Натриум Сулфат Колони.Единица грофот : 1.0. Направен во сад.Пакет Димензии : 1.0 L x 1.0 Х х 1.0 W (инчи).Направен во сад, Бројот на предмети : 11, ставка Должина : 1 милиметри.

За стоката

Слична стока во категоријата