0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дијамант Сликарство комплет Пејзаж Езеро Планина DIY 5D Дијамант Уметнички Колекции за Возрасни Целосна Вежба Кристал Кристал Везови Крстот Бод Платно за Дома Ѕид О?

Дијамант Сликарство комплет Пејзаж Езеро Планина DIY 5D Дијамант Уметнички Колекции за Возрасни Целосна Вежба Кристал

DEN 300.00
Това е достапна

Износот

Ако се држиме дијамант на погрешна областа на сликарството, отстранете ја дијамант со помош на пинцета. Дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.Место на истата дијаманти во послужавник.

За стоката

Слична стока во категоријата