0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACSWEBSHOP 5 компјутери Kawaii Сакура Цвет Јапонски Керамички Chopstick Одмор

ACSWEBSHOP 5 компјутери Kawaii Сакура Цвет Јапонски Керамички Chopstick Одмор

DEN 708.00
Това е достапна

Износот

Направен во Јапонија Mino Ware Оригиналниот производ.Материјал : порцелан, Микробранова, машина за миење садови OK (ок).Големина : 5cm висина 1cm.На chopstick носителот почива спречи возен подалеку и да се даде место да се постави надолу chopstick, лажица,вилушка и нож за да се спречи користи за нив од загадувачки.Chocking Опасност да се Чува вон дофат на деца.Производот е изработен од керамика и може да се скрши incase на unproper употреба.Продавачот не е одговорен од било кој вид на штета кога предметите не се користи правилно.

За стоката

Слична стока во категоријата