0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
На задното СЕДИШТЕ: ShearComfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа за Hummer H3 (2006-2010 година) во Црна w/Сино за 60/40 Сплит Назад и на Дното w/Изграден во потпирачи за глава

На задното СЕДИШТЕ: ShearComfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа за Hummer H3 (2006-2010 година) во Црна

DEN 7679.76
Това е достапна

Износот

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција. 1 Година Ризик Бесплатно Гаранција и Направен во САД.На ЗАДНОТО СЕДИШТЕ : Оваа ставка вклучува сите парчиња, за 60/40 Сплит Назад и на Дното w/ Изграден во потпирачи за глава.Во потрага по ПРЕДНИТЕ СЕДИШТА?Ставете го ова во пребарувањето : "ПРЕДНИТЕ СЕДИШТА : Shear Comfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа Hummer H3 (вашиот година)".CORDURA е на тешки ВОДООТПОРЕН материјал кој е отпорен на гребнатинки, солзи и scuff.Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Слика број 1 : Претставува вашата боја на избор само.Слика број 2 (седиште дијаграм) : Претставува вашиот седиште вид.Сигурни на седиштето тип?Без грижи, ние повик за да се потврди секоја цел (се Обезбеди телефонски број е во тек).

За стоката

Слична стока во категоријата