0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ECSWP Салфетка Носителот - Совршен Солза Патентиран Ѕид Хартиена Крпа за Носител со Заоблени Finial, Сребро.

ECSWP Салфетка Носителот - Совршен Солза Патентиран Ѕид Хартиена Крпа за Носител со Заоблени Finial, Сребро.

DEN 4347.60
Това е достапна

Износот

★ Супер силни и елегантен хартиена крпа носителот,Има една ролна хартија крпи за лесен пристап насекаде на вашиот контра врвот. ★ Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик,Складирање сцена : кујна складирање,спална соба за складирање,десктоп складирање,дневна соба за складирање. ★ Рамки слот дизајн им овозможува на рамки да биде лесно да се отстрани со нежно притискање на двете страни. ★ Не се лизга капа врвот солидна виси род цртање процес. ★ Едноставна ролна хартија складирање решетката за лесно чистење.Одликувајќи се со грижете се-бесплатно, едноставна инсталација за сите жени кои зависат од сопругите, да ви помогне со дупчење или механичка помош, велат good-bye да во зависност од мажите и здраво за доминација!Кога работите се неуредна и затрупан во бањата или во други делови на вашиот дом, тоа Крпа Хартија Носител е тука за вас.Смешно бања décor објект кој додава практичноста и исклучителна жалба до вашиот дом.100% нов материјал направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Големина : 285*100*55мм.Вистински материјал е лесно да се залепи и да ја инсталирате.Не се лизга капа врвот солидна виси род цртање процес.Две инсталација методи : само-лепило за инсталација или ѕид-монтирани installation Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектите на сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.

За стоката

Слична стока во категоријата