0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мајстор за Заклучување S3081, Прилагодлив Топката Вентил Lockout Пакет на 12 компјутери

Мајстор за Заклучување S3081, Прилагодлив Топката Вентил Lockout Пакет на 12 компјутери

DEN 492.00
Това е достапна

Износот

Цена за Пакет од 12 компјутери.Мајстор за Заклучување, S3081, Прилагодлив Топката Вентил Lockout Карактеристики со сите дополнителна опрема : Прилагодлив Топката Вентил Lockout Лесен за употреба lockout уредот ве спречува случајно активирање на затворена топката вентил Прилагодливи дизајн се вклопува 1/2in (13mm) да 2in (51mm) вентили Трајни, лесни термопластични материјали хемиски отпорни и да врши ефикасно во екстремни средини Отстранлив вметнете accommodates широк асортиман на справи со дизајн и димензии Работи со S806 кабел lockout уред за најсигурен одговара Четири заклучување дупки да ги прифати сите Мајстор за Заклучување и Американски Заклучување безбедност padlocks Господар Заклучување Бр.S3081 Прилагодливи Топката Вентил Lockout карактеристики издржлив, лесен Zenex Термопластични материјали да го издржат хемикалии и екстремни температури.Уредот е лесен за употреба и спречува случајно активирање на затворена топката вентил.На прилагодливи дизајн се вклопува 1/2in (25мм) да 2in (51mm) вентили и четири заклучување дупки прифати сите Американски Заклучување и Мајстор за Заклучување безбедност padlocks.

За стоката

Слична стока во категоријата