0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kube Бања Аква Платон 24 Ѕид Монтирани Двојно Крпа Бар

Kube Бања Аква Платон 24 Ѕид Монтирани Двојно Крпа Бар

DEN 384.00
Това е достапна

Износот

9711-24 Карактеристики : -Аква Платон колекција. -Елегантен модерен дизајн. -Тешки солидна месинг изградба. -Оцрни отпорни. -Инсталација на хардвер вклучени.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -1.4".Целокупната Должина - страна на Страна : -24.1".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -4.8".Целокупниот Производ Тежина : -2.25 lbs.

За стоката

Слична стока во категоријата