0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ласерски 6059.0 Долго Multifit Битови, 25 mm, Поставен на 5

Ласерски 6059.0 Долго Multifit Битови, 25 mm, Поставен на 5

DEN 286.32
Това е достапна

Износот

25мм долго.Овие специјално дизајнирани битови се вклопуваат Филипс Ph1. Направени од S2 материјал.Нема повеќе пребарување за правото шрафцигер малку.Еден малку се вклопува 6 големини.Multifit битови се вклопува Филипс и Pz Drive Британскиот алатка компанија со седиште во Warwickshire, Велика Британија.Ласерски Алатки се базира на години на работно искуство на воведување на квалитет на производи за кои нудиме вистинска вредност за пари.Сите наши производи се одговорно извори и од доверливи етички партнери од целиот свет ПЛУС (уникатно како автомобилска алатка бренд) нашата сопствена производна база во велика БРИТАНИЈА.Комбинирање на нашите Британски производство, нашите години искуство и огромно искуство во автомобилската сектор ни помага да се постигне нашата цел на донесување на висок квалитет алатка за решенија прв на пазарот и да се биде Број 1 избор за многу професионални механика.

За стоката

Слична стока во категоријата